15. TRAVNJA – SKUPLJANJE ZA BOGOSLOVIJU. DRAGI VJERNICI NA OVU NEDJELJU ĆE U NAŠOJ ŽUPI BIT SKUPLJANJE ZA NAŠU BOGOSLOVIJU KOJA ODGAJA, ŠKOLUJE I PRIPREMA BUDUĆE SVEĆENIKE. NADAM SE DA ZNAMO KAKO BOGOSLOVIJA ŽIVI OD POMOĆI ŽUPA I DRUGIH ...

 DOBROČINITELJA TE NA TAJ NAČIN OSIGURAVA SREDSTVA ZA HRANU, REŽIJE TE DRUGE POTREBNE STVARI I TAKO OSTVARUJE SVOJU SVRHU. I MI KAO ŽUPNA ZAJEDNICA DAJEMO SVOJ DOPRINOS NAJPRIJE MOLITVOM ALI I SVOJIM MATERIJALNIM DAROM JER ŽELIMO IMATI SVEĆENIKA U SVOJOJ ŽUPI KOJI ĆE PASTORALNO DJELOVATI I POGOTOVO ŠTO IZ NAŠE ŽUPNE ZAJEDNICE IMAJU TRI BOGOSLOVA: SANDRO JUREŠIĆ, IVAN MIJAĆ  I IVAN POPOVIĆ. ZATO ĆEMO IDUĆE NEDJELJE POD SVIM SVETIM MISAMA SKUPLJATI SAMO JEDNU MILOSTINJU NA OVU NAKANU. POVODOM TOGA DOĆI ĆE NEKOLIKO BOGOSLOVA PREDVOĐENI SVOJIM ODGOJITELJEM KOJI ĆE SLAVITI SVETE MISE A MI POMOZIMO ONOLIKO KOLIKO SMO U MOGUĆNOSTI.

Kategorija: